O nás

Úvod Info O nás

Vítame vás na našom novom e-shope OCONLINE.SK!


OConline je sprostredkovaťeľom obchodu medzi zákaznikom a predajcom, ako aj samotným predajcom rozličného tovaru. Nájdete u nás širokú ponuku tovaru od náplní do tlačiarní, parfémov, kozmetiku či elektroniku a mnoho iného.

Pravidelne sledujeme ceny tovaru na trhu u naších dodávateľov a snažíme sa umožniť nákup za veľkoobchodné ceny jednotlivcom ako i väčším odberateľom.

 

U nás môžete počítať s:

 

- s bezkonkurenčnou cenou

- príjemnou komunikáciou

- rýchlym dodaním

- dennou aktualizáciou

 Informácia o dodaní tovaru: 


http://www.oconline.sk/informacie/dodanie-tovaru/dodacie-podmienky/

 

OCONLINE vystupuje v prípade, že sa zákazníkom objednávaný tovar nenachádza v dobe objednávania na sklade, ako sprostredkovateľ medzi zákazníkom a dodávateľom. V spomínanom prípade zákazník uhradí v prípade, že si tovar objednal na dobierku, čiastočnú sumu prepravcovi pri preberaní objednaného tovaru. Zvyšok sumy, ktorá bola zákazníkovi vygenerovaná systémom pri objednávke uhradí zákazník pri preberaní faktúry (na plnú sumu objednávky), ktorá mu bude zaslaná poštou na dobierku, na rozdielovú sumu (suma objednávky – suma, ktorú zaplatí zákazník prepravcovi). Táto faktúra slúži zákazníkovi ako daňový doklad a taktiež ako záručný list v prípade reklamácie.  Zákazník je povinný zaplatiť rozdielovú sumu, keďže si v danej sume objednával tovar v OCONLINE.


 

 

 

Tešíme sa na spoluprácu!

Copyright 2016 - 2018 © OConline.sk